ADT Elastomer’den Kaynaşlı MYO’na Destek

/

ADT Elastomer Çözümleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yavuz DOĞAN, Kaynaşlı MYO’nu ziyaret etti.

Kauçuk sektöründe önemli bir yere sahip olan ADT Elastomer, farklı renklerde kauçuk üretimi gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir firmadır. Hem üretimde hem de ARGE laboratuvarlarında kaliteli ve tecrübeli personelleri ile sektöre hizmet etmektedir.

Kaynaşlı MYO Malzeme ve Malzeme Teknolojileri Bölümü Polimer Teknolojisi Programı öğrencileri ile bir araya gelen Dr. Yavuz DOĞAN, özel sektördeki işe alım süreçlerini ve çalışma sürecini, kendi hayat tecrübelerini, iş hayatında karşılaşılan zorlukları, mezuniyet sonrası çalışma hayatını anlatarak öğrencilerin kaygılarını giderdi. Dr. Yavuz DOĞAN, öğrenim sürecinde öğrencilere burs ve staj desteği vereceğini, mezuniyet sonrası başarılı öğrencilerin işe alım süreçlerinde destek olacağının da sözünü vererek toplantıyı sonlandırdı. Öğrenciler, sektörle ilgili merak ettikleri sorulara cevap buldular ve toplantıdan oldukça memnun ayrıldılar.

Kaynaşlı MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin BAYRAKTAR ise Dr. Yavuz DOĞAN’ın ziyareti ile ilgili “ADT Elastomer konumu ve sektör tecrübesi dolayısıyla üniversite olarak sürekli iletişim halinde olduğumuz bir firmadır. Firmanın okulumuzu ziyareti ve öğrencilerimizle bir araya gelmesi önemlidir. Bu ziyaret öğrencilerin motivasyonunu arttırmıştır. Ayrıca öğrencilere iş hayatında nelerle karşılaşabileceklerini göstermiştir. Yavuz Bey’e, öğrencilerimize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz.” Sözleri ile düşüncelerini belirtmiştir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

BATI KARADENİZ KARİYER FUARI’NA TEKNİK GEZİ

Sonraki Hikaye

Kauçuk Derneği’nden Polimer Teknolojisi Programı’na Destek

Etkinlik'den en son

Saha Lojistik Misafirimizdi

Lojistik 2. Sınıf Depolama ve Dağıtım Yönetimi dersimizde misafirlerimiz vardı. Ders sorumlusu Öğr. Gör. İlyas Temel