KOSGEB Ar-Ge Projelerine Yüksekokulumuzdan Danışmanlık Desteği

//

KOSGEB Ar-Ge Projelerine Yüksekokulumuzdan Danışmanlık Desteği

İlimizde faaliyet gösteren işletmelerin, KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) tarafından kabul edilen Ar-Ge projelerine verilecek danışmanlık desteği için sözleşmeler imzalandı.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin BAYRAKTAR, Doç. Dr. Haydar GÖKSU, Öğr. Gör. İlyas Temel ŞAFAK, şirket yetkilileri Metin ŞİŞMAN ve Ahmet TÜRKMEN’in katılımıyla danışmanlık sözleşmeleri imzalandı.

Düzce’de faaliyet gösteren Label Kimya ve Arıtma Sistemleri’nin “Yüzme Havuzlarının Dezenfeksiyon İşlemlerinde Kullanılacak Olan Klor Tablet Formülasyonunun Geliştirilmesi” başlıklı Ar-Ge projesine danışmanlık desteği, Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Haydar GÖKSU tarafından verilecektir.

Düzce Teknopark’ta faaliyet gösteren Yektasoft Bilişim Sanayi Ticaret A.Ş.’nin “Yolistik International” başlıklı Ar-Ge projesine danışmanlık desteği, Yönetim ve Organizasyon Bölümü Öğr. Gör. İlyas Temel ŞAFAK tarafından verilecektir.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin BAYRAKTAR törenle ilgili yaptığı açıklamada; “KOSGEB’in ülkemizde faaliyet gösteren işletmelere sağlamış olduğu proje destekleri çok önemli. Düzce’deki işletmelerinde bu desteklerden faydalanıyor olması memnuniyet verici. Ayrıca, projelere verilecek danışmanlık hizmetinin yüksekokulumuz akademisyenleri tarafından verilmesi de kurumumuz adına çok kıymetli. Akademik bilgi ve tecrübeleriyle projeye danışmanlık verecek Doç. Dr. Haydar GÖKSU ve Öğr. Gör. İlyas Temel ŞAFAK’ı tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Tüm işletmelerimizi KOSGEB’in sağlamış olduğu proje desteklerinden faydalanmaya, yüksekokulumuz ve akademisyenlerimizle iş birliğine davet ediyorum.”  dedi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ PROGRAMI DESTEK AFAD GÖNÜLLÜSÜ OLDU

Lojistik'den en son