Prof. Dr. Hüsnü Gerengi İtalya’da Önemli Çalışmalara İmza Atıyor

/

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüsnü Gerengi, “Biyobozunur İmplant Malzeme Geliştirilmesi” alanında araştırmalar yapmak için gittiği İtalya’da çalışmalarına başladı.

Önemli buluş ve Ar-Ge çalışmalarına imza atarak, birçok ödülün de sahibi olan Prof. Dr. Hüsnü Gerengi, görevlendirme ile gittiği Università degli studi di Bergamo’da “Biyobozunur İmplant Malzeme Geliştirilmesi” araştırma grubunun direktörlüğünü yürütüyor.

Yaptığı önemli çalışmalarla Üniversitemizi ve ülkemizi uluslararası alanda başarılı bir şekilde temsil eden Prof. Dr. Hüsnü Gerengi’yi, T.C. Milano Eğitim Ataşesi Prof. Dr. Tolga Erdoğan ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yürütülen çalışmaların gurur verici olduğunu söyleyen Prof. Dr. Erdoğan, Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüsnü Gerengi’ye ve ekibine başarı dileklerinde bulundu.

Yüksekokulumuz Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü’nde uzun yıllar görev yapmış ve büyük katkılar sağlamış Prof. Dr. Hüsnü Gerengi’yi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

KARASU LİMANI VE SAKARYA GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEKNİK GEZİ

Sonraki Hikaye

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ARAMA VE KURTARMA EKİBİNDEN DÜZCE VALİSİNE ZİYARET

Düzce Üniversitesi'den en son

Temsilci Seçimi

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı kayıtlı öğrencilerimiz arasında online platformda temsilci adaylarının seçimi gerçekleştirilmiş olup 1. sınıf