Mezun-Öğrenci Buluşması

/

Kaynaşlı MYO Lastik ve Plastik Teknolojisi Programı mezunu Y. Kimyager Murat AYDIN, Polimer Teknolojisi Programı öğrencileri ile bir araya geldi.

Murat AYDIN, önce Süperlit Boru San. A. Ş., daha sonra da Standard Profil’de çalışmıştır. Bu firmalarda çalışırken aynı zamanda Kaynaşlı MYO Lastik ve Plastik Teknolojisi Programı’nı tamamlamıştır. Programı tamamladıktan sonra DGS ile Sakarya Üniversitesi Kimya Bölümü’nü kazanmıştır. Ayrıca Kimya Bölümü’nü tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Kimya alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Kimya Bölümü’nü okurken KPSS sınavı ile Askeri Fabrikalar ve Tersaneler AŞ’ye yerleşerek Palet ve Lastik Aksam Bölümü Üretim Geliştirme ve Karışım Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmiştir.

Murat AYDIN, şu an aktif olarak devam eden öğrencilerimizle aynı sıraları paylaşmış biri olarak bir araya gelmiş ve tecrübe paylaşımı gerçekleştirmiştir.

Kauçuk nedir? Sektörde kauçuk nerelerde kullanılır? Kauçuğun pazar payı nedir? gibi konularda öğrencilerimiz bilgilendirilmiştir. Ayrıca hem öğrencilik hem de iş hayatında öğrencilerimizi bekleyen süreçler konuşulmuştur. Öğrencilerimizi bekleyen sınavlar ve alternatifler hakkında bilgilendirmeler yapılmıştır. Öğrencilerimiz eğitimden oldukça memnun ayrılmışlardır.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin BAYRAKTAR ve Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Haydar GÖKSU, öğrencilerimize rehberlik eden ve onlara yol gösteren Murat AYDIN’a teşekkür belgesini takdim etmişlerdir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Polimer Teknolojileri ve Laboratuvar Uygulamaları

Sonraki Hikaye

AR-GE YÖNETİMİ

Etkinlik'den en son

Saha Lojistik Misafirimizdi

Lojistik 2. Sınıf Depolama ve Dağıtım Yönetimi dersimizde misafirlerimiz vardı. Ders sorumlusu Öğr. Gör. İlyas Temel